😘I po dożynkach…Łabunie&Sitno Meffis ślicznie dziękuje raz jeszcze.Do zoba za rok🌻🌻🌻🌻🌻🌾🌾🌾🌾⭐️⭐️⭐️❗❗Dziękujemy za zdjęcia Wiesława👍 meffis 3 września 2024 Aktualności Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o 😘I po dożynkach…Łabunie&Sitno Meffis ślicznie dziękuje raz jeszcze.Do zoba za rok🌻🌻🌻🌻🌻🌾🌾🌾🌾⭐️⭐️⭐️❗❗Dziękujemy za zdjęcia Wiesława👍