To była wytrawna i grrruuuba impreza w zacnym,muzyczno- artystycznym gronie! Nikogo i niczego nie zabrakło!DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ KOCHANI ZA FANTASTYCZNY JAM!!!Okazja-urodziny „18-te” Norbiego!Sto lat…💖💖💖💖💖💖!! meffis 8 czerwca 2023 Aktualności Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o To była wytrawna i grrruuuba impreza w zacnym,muzyczno- artystycznym gronie! Nikogo i niczego nie zabrakło!DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ KOCHANI ZA FANTASTYCZNY JAM!!!Okazja-urodziny „18-te” Norbiego!Sto lat…💖💖💖💖💖💖!!