O NAS

Zespół Meffis tworzą:

  • DAREK KULIK – śpiew, gitara basowa,
  • KRZYSIEK MAZUREK – gitara solowa, chórki,
  • RADEK KULIK – perkusja, śpiew, chórki,
  • PIOTREK SIUDAK – instrumenty klawiszowe.

Meffis to formacja komponująca i pisząca muzykę bliską sercu każdego z myślą o wszystkich odbiorcach.Zespół tworzy swoje piosenki z wielką starannością i pasją.

Formacja ma na swoim koncie takie przeboje jak „Maska”, „Agnieszka P”, „Królowa nocy”, „Jak z obrazka”, „Poczuj Słońce”, „One i Ja”, „Wakacyjna Przygoda”, „Życia Smak(Jem Pomarańcze)”, „Piękne Imię Masz”, „Dziewczyna z fortepianem” i wiele wiele innych znanych wszystkim przebojów. Osiągnięcia zespołu to między innymi: wystąpienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i zajęcie tam drugiego miejsca, udział w festiwalu Marlboro Rock In u boku takich sław jak Agnieszka Chylińska,Grzegorz Skawiński… występ na festiwalu Disco Hit w Kobylnicy nad morzem oraz występy na wielu prestiżowych imprezach na terenie Polski oraz za granicą.

Grupa związana z wytwórnią płytową Lemon Records nagrywa płyty i teledyski, które są emitowane na antenie popularnych kanałów radiowych i telewizyjnych.

Dorobek zespołu to 10 albumów i niezliczona ilość singli. Zespół także do tej pory nagrał około 20 klipów do najciekawszych,przebojowych utworów.

Obecnie Panowie pracują nad kolejnymi teledyskami oraz nad albumem,który już wkrótce na rynku.