O NAS

Zespół Meffis tworzą:

  • DAREK KULIK – śpiew, gitara basowa,
  • RADEK KULIK – perkusja, śpiew, chórki,
  • PIOTREK SIUDAK – instrumenty klawiszowe,
  • JANEK SZPYTMA – gitara solowa,chórki..:

Meffis to formacja komponująca i pisząca muzykę bliską każdemu sercu z myślą o wszystkich odbiorcach.Zespół tworzy swoje piosenki z wielką starannością i pasją.

Grupa ma na swoim koncie takie przeboje jak :”Maska”,”Agnieszka P”,”Królowa nocy”,”Jak z obrazka”,”Moje Pokusy”,”Pomylony”, “Poczuj Słońce”,”One i Ja”,”Wakacyjna Przygoda”,”Moja Baby”,”Gicia”,”Afterparty”,”Życia Smak – Pomarańcze”,”Kraina Marzeń”,”Piękne Imię Masz”,”W Górę Ręce”,”Pomylony”,”Ruda”,Chłodna Arktyka” „Dziewczyna z fortepianem” ,”Blondi Lali”,”Na Smyczy”,”Kiedy Jesteś Przy Mnie” i wiele innych znanych wszystkim przebojów. Osiągnięcia zespołu to między innymi: występ na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i zajęcie tam drugiego miejsca, udział w festiwalu Marlboro Rock In u boku takich sław jak Agnieszka Chylińska,Grzegorz Skawiński… występ na festiwalu Disco Hit w Kobylnicy nad morzem oraz występy na wielu prestiżowych imprezach na terenie Polski oraz za granicą.Ostatnio Radek perkusista zespołu z dużym powodzeniem zakwalifikował się i uczestniczył w finale programu MAM TALENT na antenie telewizji TVN.Oceniali Radka takie gwiazdy jako jurorzy w składzie: Małgorzata Foremniak,Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola .Także, perkusista-wokalista równocześnie występuje w zespole złożonym z członków zespołu Banda i Wanda oraz Papa Dance o nazwie ROMANTIC FUNC.
Grupa związana z wytwórnią płytową Lemon Records nagrywa płyty i teledyski, które są emitowane na antenie popularnych kanałów radiowych i telewizyjnych.
Dorobek zespołu to 14 albumów i niezliczona ilość singli. Zespół także do tej pory nagrał ponad 40 teledysków do najciekawszych ,przebojowych piosenek.
Obecnie muzycy pracują nad kolejnymi ciekawymi kompozycjami i na pewno jeszcze nie raz zaskoczą swoich fanów…